top of page

ukázka projektů

od SKOBA DESIGN

DSC_0884_edited.jpg
Služby: Projects

SKOBA DESIGN

prostor pro život

SKOBA definuje objem prací a úkonů vedoucích k jedinému cíli - spokojenému a udržitelnému bydlení.

Co tedy SKOBA umí...

Provedeme vás celou stavbou od jejího návrhu, už od té první myšlenky na vlastní prostor a pomůžeme ty myšlenky utřídit. Společně pak vypracujeme návrh toho vysněného prostoru. Při realizaci vás v tom také nenecháme, pomůžeme vybrat dodavatele a nad celou výstavbou budeme držet autorský dohled. Součástí návrhu je i vnitřní vybavení, prostě kompletní průvodce k hotovému interiéru.

Jsme k ruce i těm kteří se rozhodli a zařizují, plánují a staví samy. Nejen pro ně jsou individuální konzultace. Poradíme se stavebním, designovým problémem nebo najdeme udržitelný směr. Takže můžete vše zařídit samy, ale nemusíte.​

navrhneme pro vás stavbu i interiér, půjdeme od hrubých  stavebních prací po dokončený interiér, sladěný v barvě materiálu i struktuře, prostě 21ušitý na míru vašim požadavkům a potřebám.

Vytvoříme tak spolu ucelený a krásný prostor pro život.

Business Meeting at a Cafe

Jak začíná spolupráce

První schůzka je nezávazná. Na začátku je potřeba se seznámit. Vy chcete poznat mě a já potřebuji poznat vás, rozsah projektu, tužby, přání a vize.  První schůzku většinou volím v neutrálním prostředí kavárny. Je možné se domluvit i na on-line schůzce. 

Výstupem schůzky je cenová nabídka.

Za první schůzku si účtuji 1 000 Kč Pokud se rozhodnete se mnou dále. spolupracovat, odečtu tuto částku od celkové ceny projektu.

Architektura Model skicování

Tvorba projektu

Po první schůzce a odsouhlasení cenové nabídky, bezprostředně následuje tvorba samotného projektu. Jeho součástí bude dispoziční, stylové a barevně-materiálové řešení ve formě 2D a 3D výstupů.

Pracovníci na staveništi

realizace a management

V průběhu realizace ráda na vše dohlídnu a pomohu s výběrem realizačních firem. Tak aby vše dopadlo ke spokojenosti a výsledný interiér se příliš nelišil od návrhu.

Služby: Services
bottom of page