top of page

O SKOBA DESIGN

SKOBA je uskutečnění (našeho) snu…


SKOBA se zrodila v našich hlavách před více než patnácti lety. Začala jako sen dvou studentů stavební fakulty vysoké školy v Brně o společné projekční a realizační kanceláři. K názvu nás inspirovalo  symbolické spojení dvou příjmení SKOčíková a BAšta a postupně se SKOBA zavrtávala stále hlouběji do našich myšlenek a plánů.


Odhodlání, odborné studium a intenzivní sbírání zkušeností v rozmanitém stavebním oboru činil Skobu stále pevnější. Dnes můžeme hrdě prohlásit, že naše SKOBA je odolná, vytrvalá a spolehlivá. Spolu s našimi ideály je schopna přetavit obsáhlé znalosti a nasbírané poznatky ve vlastní tvorbu šitou na míru komukoli. Ideálně v duchu udržitelného bydlení.


SKOBA je plnění (vašich) snů…

Možná máte jasnou představu, možná máte pár nápadů, možná jen k jakému  stylu a atmosféře chcete mířit... v každém případě vám pomůžeme k vašemu vysněnému prostoru. 

Umíme najít řešení a uspokojit i náročné zákazníky.


SKOBA je podpora,  i průvodce


Díky našim bohatým a praktickým zkušenostem může naše spolupráce započít v jakékoli fázi a na jakékoli úrovni. Od první myšlenky, přes designový návrh a stavební dokumentaci až po realizaci a stavební dozor.

Pomáháme s výběrem materialů a dodavatelů, i s instalací netypických stavebních prvků.

Uděláme vše pro to, aby se výsledek odpovídal vaším představám.


SKOBA je symbol spojení techniky a designu…

Skoba může být stavební prvek s čistě praktickou funkcí - zvláště dříve byla mohutná ocelová skoba využívána pro připevnění oken, dveří, spojení stropních trámů s cihelnou zdí, nebo svázání rohů zdí a přizdívek. Tento účel skoby symbolicky zastupuje naši stavební odbornost.


Skoba však může sloužit i (v interiéru) k zavěšení obrazů, garnýží a dalších ozdobných prvků, které navozují pocit domova a tvoří příjemné místo k životu. Toto využití zase vyjadřuje naše nasazení dotahovat projekty až do nejmenších detailů. 

(Dokonalost spočívá v maličkostech, přesto není dokonalost maličkostí, M. Buonarotti)

Profil: About Us
bottom of page